Dom domek Brenna Beskidy Dom do wynajęcia w górach Beskidach Górki Wielkie wczasy weekendDom w górach Brenna - Górki Wielkie - cały dom, domek w górach dla Rodzin z dziećmi. Dom na wynajem przez cały rok. Dom na wczasy. Beskidy.


Ocena: 5 Ocena: 5 gwiazdki (zalecane)

„Malinowe Wzgórza”- Dom wakacyjny, Dom Wakacji Rodzinnych, rozpoczął działalność w 2009 roku.

Położenie: Dom w górach Beskidach. Obiekt położony jest w miejscowości Brennej - Górki Wielkie, niedaleko Ustronia, Wisły, Szczyrku.

Dojazd do domu: Do naszego domu jest bardzo dogodny dojazd z Trasy S1.

Dom w górach - Brenna - Beskidy: dla Państwa wygody przygotowaliśmy ofertę trzech pokoi z łazienkami, z możliwością dostawki, w tym dwa apartamenty dwukondygnacyjne z osobnymi łazienkami, każdy z przepięknym widokiem na okolicę i szczyty Beskidu Śląskiego. Dom posiada salon z kominkiem i jadalnią, wyposażoną kuchnię w lodówkę, zmywarkę, czajnik elektryczny, kuchenkę mikrofalową, kuchnię gazową, piekarnik oraz naczynia i sztućce. Pokoje są kompletnie umeblowane, mają osobne łazienki. Salon posiada otwarty kominek.

Wi-Fi w domu i ogrodzie: w domu dostępny jest internet z szybkim łaczem Wi-Fi.

 

Dom i ogród: „Malinowe Wzgórza” pochodzi od malowniczych, ekologicznych, porośniętych tu wcześniej malinami stoków. Ogród jest pełen niespodzianek takich jak: plac zabaw, boisko, sad, ogród, a dom zaprojektowany dla pełnej wygody z osobnymi pokojami i apartamentami. Nasza oferta wypoczynku składa się z możliwości wykorzystania potencjału domu i ogrodu. Na terenie ogrodu można korzystać z grilla.

Oferta domu i okolic: Nasz Dom, to miejsce jest dedykowane przede wszystkim rodzinom z dziećmi. Rodziny wielopokoleniowe również odnajdą u nas wiele przyjemności w czasie spędzanego urlopu. Oferta nasza tworzy wyjątkową formułę pobytu: wspólnego wypoczynku z dziećmi i znajomymi. Spacery i wycieczki po najbliższej okolicy dostarczą niezapomnianych wrażeń.

 

Miejscowość: Brenna - Górki Wielkie w Beskidach w cudowny sposób łączy warunki klimatu górskiego, wiejskiego, uzdrowiskowego oraz rekreacyjno-sportowego.

Potencjał domu i okolic: „Malinowe Wzgórza” są przygotowane także na okoliczność spotkań eventowych. To świetne miejsce do zajęć plenerowych, malarskich, fotograficznych i rzeźbiarskich, integracyjnych i edukacyjnych. Dla grup sportowych, narciarstwa, czy kolarstwa górskiego. Są tu w Beskidach idealne warunki do uprawiania Nordic Walking. W okolicy jest kilkanaście wyśmienitych miejsc gastronomicznych z pyszną kuchnią regionalną. Polecamy gorąco tutejsze restauracje, kawiarnie i puby. Nasz dom wakacyjny daje możliwość spędzenia wyjątkowych wczasów połączonych ze Świętami Wielkanocnymi czy Świętami Bożego Narodzenia, wypoczynku połączonego z uroczystościami rodzinnymi. „Malinowe Wzgórza”, to również doskonałe miejsce dla zorganizowanych grup.

Wynajem domu: wynajmujemy cały dom na wakacje z ogrodem w systemie jedno i dwutygodniowym. Okresy obejmujące wypoczynek poniżej jednego tygodnia są możliwe na podstawie indywidualnych ustaleń.

Zalety domu: dom jest nowy, wygodny, czysty, zadbany i komfortowy. Pokoje mają osobne łazienki. Dom przygotowany jest do pobytu dzieci.

 

Cały dom na wakacje, cały dom w górach: „Malinowe Wzgórza” to również doskonałe miejsce dla zorganizowanych grup. Wynajmujemy cały dom na wakacje z ogrodem w systemie jedno i dwutygodniowym.
Malinowe Wzgórza to dom wakacyjny w górach. Można w nim spędzić wspaniałe wakacje, ferie...

 

Wynajmij cały dom z kominkiem - w górach.

Zapraszamy do domku w górach: 501-551-500 !

Dom, domki Brenna, domek Brenna do wynajęcia w górach. Beskidy - Górki Wielkie.
Dom w górach – Brenna
Dom, domki w górach Brenna, domek w górach na wynajem Brenna. Cały dom w górach na wynajem. Beskidy. Wspaniały dom w górach dla Rodzin z dziećmi. Dom na wczasy. Wczasy w górach. Nowy, wygodny, czysty, zadbany i komfortowy dom dla całej Twojej Rodziny, dom dla przyjaciół i bliskich. Dom wakacyjny. Dom dla kilku rodzin. Wynajem domu. Wynajem całego domu. Beskidy, Brenna, Górki Wielkie, Ustroń, Wisla, Szczyrk, Śląskie. Cały dom na wakacje, ferie w górach. Domy w górach na wynajem! - Dom w górach.
Domek w górach – Beskidy
Dom w górach - nocą. Domki Brenna - domek w górach na wynajem Brenna. Cały dom w górach na wynajem. Beskidy. Wspaniały dom w górach dla Rodzin z dziećmi. Dom na wczasy, ferie zimowe, Boże Narodzenie, Sylwester, wypoczynek. Wczasy w górach. Nowy, wygodny, czysty, zadbany i komfortowy dom dla całej Twojej Rodziny, dom dla przyjaciół i bliskich. Dom wakacyjny. Dom dla kilku rodzin. Wynajem domu. Wynajem całego domu. Beskidy, Brenna, Górki Wielkie, Ustroń, Wisla, Szczyrk, Śląskie. Cały dom na wakacje, ferie w górach. Domy w górach na wynajem. Dom w górach Beskidy, Brenna – Dom_03
Dom w górach – Brenna
Dom Brenna, domek Brenna , domki - Brenna, Górki Wielkie. Domek w górach. Dom w górach – Pokój
Dom w górach – Pokój
Dom Brenna, domek Brenna - Górki Wielkie. Dom w górach. Domki w górach – Pokój
Dom w górach – Pokój
Dom Brenna, cały domek Brenna - Górki Wielkie. Niezależny dom w górach. Dom w górach – Pokój_3
Dom w górach – Pokój
Dom Brenna, cały domek Brenna - Górki Wielkie. Niezależny dom w górach. Dom w górach – Pokój_4
Dom w górach – Pokój
Dom Brenna, cały domek Brenna - Górki Wielkie. Niezależny dom w górach. Dom w górach – Pokój_5
Dom w górach – Pokój
Dom Brenna, cały domek Brenna - Górki Wielkie. Niezależny dom w górach. Domek w górach. Dom w górach – Kuchnia
Dom w górach – Kuchnia
Dom Brenna - do wynajęcia. Domek w górach – Salon
Dom w górach – Salon
Dom Brenna - do wynajęcia. Domek w górach. Dom w górach – Łazienka_01
Dom w górach – Łazienka
Dom Brenna - do wynajęcia. Domek w górach. Dom w górach – Łazienka_02
Dom w górach – Łazienka
Dom Brenna - do wynajęcia. Domek w górach. Dom w górach tanio – Łazienka_03
Dom w górach – Łazienka
Beskidy - Górki Wielkie. Dom w górach – Jadalnia
Dom w górach – Jadalnia
Beskidy - Górki Wielkie. Dom w górach na wynajem – Taras
Dom w górach – Taras

Dom w górach do wynajęcia na wyłączność. Domek Brenna - Beskidy.

Wygodny, czysty, zadbany i komfortowy dom dla całej Twojej Rodziny.

Malinowe Wzgórza - Brenna - Górki Wielkie
+48 797 572 933
rezerwacja@malinowewzgorza.pl

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na pozostałych stronach.

 domek w górach na wynajem | domki w górach na wynajem | dom w górach | domki Brenna